Kontakty

Sprzedaż

Telefon: +420 602 207 521
Email: info@rotatory-chwytaki.pl
Osoba kontaktowa: Michaela Snajdr, Vit Fidransky

Magazyn i sklep:

Stara Paka – Usti 78, 507 91, Republika Czeska
Pon – Pią: 7:00 – 11:30 oraz 12:30 – 16:00

Adres do korespondencji:

JPJ Forest, s.r.o., Stara Paka – Usti 78, CZ50791, Republika Czeska
IČ: 28775104, NIP: CZ28775104
Email: komarek@jpjforest.com
Osoba kontaktowa: Jiri Komarek

Firma jest zarejestrowana w rejestrze handlowym Sądu Okręgowego w Hradcu Králové, wydział C, pod nr 26603.

Spółka JPJ Forest, s.r.o.

Spółka JPJ Forest, s.r.o. została założona w 2009 roku. Naszą główną działalnością jest import, sprzedaż i produkcja profesjonalnego sprzętu leśnego, a od 2011 r. również wysokiej jakości łotewskich rotatorów hydraulicznych Baltrotors. W naszej ofercie znaleźć można szeroki asortyment rotatorów hydraulicznych Baltrotors, przy sprzedaży których oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto znaleźć u nas można najszerszą ofertę chwytaków i szczypiec do drewna na całym rynku. Oferujemy również chwytaki do kłód, szczypce do drewna, szczypce do chrustu, chwytali polipowe chwytaki rurowe, itp. Oferujemy naszym klientom wyłącznie chwytaki i rotatory najwyższej jakości renomowanych producentów ze Szwecji, Łotwy, Estonii i Włoch.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek Baltrotors, FARMA, Vahva Jussi, Tizmar i Maxilift w Czechach i na Słowacji.

Celem spółki JPJ Forest, s.r.o. jest zaoferowanie klientowi możliwie najszerszej gamy produktów najwyższej jakości, aby uprościć i ułatwić pracę w lesie, ogrodzie, na polu … gdziekolwiek jest to potrzebne.

Satysfakcja i indywidualne podejście do klienta są naszym najwyższym priorytetem. Z przyjemnością pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni rotator hydrauliczny do ramienia hydraulicznego, żurawia hydraulicznego, transportera drewna lub kombajnu zrębowego.

Zespół spółki JPJ Forest, s.r.o.

Rotatory Baltrotors
Rotatory Baltrotors

Spółka BALTROTORS

Spółka BALTROTORS opracowuje i produkuje wysokiej jakości rotatory hydrauliczne i akcesoria do nich przeznaczone dla leśnictwa, rolnictwa, prac budowlanych i rozbiórkowych, transportu i logistyki, a także dla przemysłu ciężkiego i przetwarzania odpadów, stabilnie od niemal 20 lat.

Podstawowe zasady i założenia spółki Baltrotors to niska cena, bezkompromisowa jakość, szybka dostępność towaru i doskonała obsługa klienta zarówno przed, jak i po sprzedaży.

W zakładzie produkcyjnym w mieście Salaspils na Łotwie pracuje 130 pracowników .Spółka jest członkiem Stowarzyszenia Jakości Produkcji KVALB, posiadaczem 12 patentów krajowych i międzynarodowych oraz certyfikatu ISO 9001 (od 2002).

Produkty spółki Baltrotors są dostępne i znane na całym świecie. Dystrybucję zapewniają dystrybutorzy w ponad 45 krajów na całym świecie.

Spółka Baltrotors stale rozrasta się i rozwija nowe produkty. Każdy poszczególny rotator jest dokładnie testowany przed wysyłką z fabryki w specjalnym wielotestowym laboratorium. Nowo opracowane typy rotatorów są testowane przez partnerów umownych pod ekstremalnym obciążeniem, zanim zostaną wprowadzone na rynek. Moce produkcyjne spółki wzrosły od 2008 r. z 18 000 sztuk do 30 000 sztuk rotatorów rocznie.

Przy zakupie rotatorów i produktów Baltrotors i można mieć pewność, że zyskuje się urządzenie, które w pracy nigdy nie zawodzi.