Zamówienie i wysyłka

Jak postępować przy zamawianiu towaru?

Aby złożyć zamówienie, należy przesłać nam następujące informacje: info@rotatory-chwytaki.pl

1) Wybrane produkty

2) Wymagana forma płatności (przelew na nasze konto w EUR/płatność przy odbiorze w EUR – w niektórych krajach nie jest możliwa)

3) Imię i nazwisko, adres do fakturacji i dostawy (posiadaczom ważnego numeru NIP – Numer Identyfikacji Podatkowej, faktura zostanie wystawiona bez VAT)

4) Numer telefonu, pod którym może się kontaktować przewoźnik

O realizacji zamówienia poinformujemy e-mailem. Najpierw zawsze podamy cenę transportu i całkowitą cenę zamówienia. Zamówione towary zawsze wysyłamy dopiero po potwierdzeniu.

Przy wyborze płatności w formie przelewu bankowego (zob. numer faktury na fakturze), złożymy zamówienie następnego dnia po otrzymaniu płatności na nasze konto lub po otrzymaniu odpowiedniego potwierdzenia przelewu bankowego.

Do każdego produktu dołączone są następujące dokumenty: instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna i oryginał faktury. Wszystkie dokumenty są w języku angielskim.

Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, szczególnie z DACHSER i DPD. Dostarczamy nasze produkty do wszystkich krajów UE. Produkty i akcesoria do 30 kg transportowane są przez spółkę transportową DPD. Cięższe i większe produkty wysyłane są za pośrednictwem spółki DACHSER. Czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, status przesyłki można śledzić online. Prosimy o podaniem nam swojego adresu korespondencyjnego i produktu, który was interesuje, a my przygotujemy ofertę cenową.